Balicí stroje a linky

BVM Mailmaster

Speciální balicí automat BVM pro vysokorychlostní balení tiskovin (novin, časopisů, katalogů, brožur apod.), bez tepelného smrštění. BVM Mailmaster je vhodný pro plně automatické provozy. Stroj je možné doplněnit nejrůznějším příslušenstvím, zejména automatickými podávacími mechanismy pro kompletaci. Technologie BVM garantuje technickou úroveň špičkové kvality a nejvyšší stupeň spolehlivosti.

BVM Mailmaster

K balení využívá plochou PE / PO fólii, která se formuje kolem výrobku do tvaru těsného sáčku, takže není potřeba jejího následného tepelného smrštění.

Vysokého výkonu stroje (až 130ks/min) se dosáhne aplikací tzv. plovoucí příčné zatavovací lišty, takže v průběhu balícího cyklu nedochází k zastavení baleného výrobku.

Na objednávku je možné stroj Mailmaster doplnit automatickými podavači balených výrobků a poháněnými dopravními trasami a vytvořit tak plně automatickou balicí linku.

Stroj Mailmaster je vždy konstruován zakázkově podle konkrétního technického zadání zákazníka.

 

Technické parametry BVM Mailmaster
Délka sáčku 80 - 550* mm

Šířka sáčku

80 - 300 mm
Maximální výška sáčku 60* mm
Maximální výkon 130 ks/min
Tloušťka PE fólie 20 - 80 μm
Tloušťka PO fólie 15 - 19 μm

*Na objednávku lze dodat balicí stroj Mailmaster s modifikovanými parametry.

 

Leták BVM Mailmaster je stažení

 

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 602 571 253 (Čechy).

 

 

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net