Balicí stroje a linky

Pytlovací stroje

Pytlovací stroje jsou určeny pro široké spektrum sypkých produktů - potraviny, chemikálie, granuláty apod. - do předem připravených pytlů. Jde o výkonné stroje, které připraví předem nastavenou balenou dávku, nasypou ji do obalu a ten uzavřou. Pytlovací stroje mají mnoho různých konfigurací dle baleného produktu, náročnosti na čistotu, požadované kapacity nebo použitého obalu. Společným jmenovatelem těchto balicích strojů je vysoký výkon a úspora lidské práce.

Pytlovací stroj

Proč pytlovací stroj?

Některé druhy výrobních provozů se bez pytlovacího stroje prostě neobejdou, protože dělat práci těchto strojů ručně je velice náročné a v některých případech nereálné. Proto je potřeba si spíše klást otazku Jaký pytlovací stroj. Výhody pytlovacích strojů:

  • úspora lidské práce
  • úspora nákladů
  • možnost nepřetržitého provozu
  • vyšší rychlost balení
  • přesné dávkovaní 
  • identické balené jednotky

Nabízíme pytlovací stroje s různou úrovní automatizace a s různým způsobem dávkování, vážení a uzavírání obalů. Špičkové balicí stroje italského výrobce MF Tecno se dokážou přizpůsobit veškerým požadavkům zákazníka.

Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis včetně dostatečných zásob náhradních dílů.

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 602 571 253 (Čechy).

 

POLOAUTOMATICKÉ PYTLOVACÍ STROJE

Pro balení do pytlů malých a středních sérií s možností variabilní uzavírací jednotky.

 

DR série

DR série

Poloautomatické pytlovací stroje DR jsou určeny pro menší až střední série balení různých produktů (granulát, chemikálie, prášky apod.). Jde o spolehlivé stroje s velmi jednoduchým a bezpečným ovládáním. 

Kapacita: až 600 jednotek za hodinu

 více

 

 

AUTOMATICKÉ PYTLOVACÍ STROJE

Pro balení do pytlů středních a velkých sérií s možností napojení na výrobní linku.

 

Pytlovací automat MF IABA 600

MF IABA 600

Automatické stroje řady IABA 600 jsou určeny pro balení široké škály různých produktu do předem připravených pytlů. Jde o flexibilní, spolehlivé a výkonné stroje s jednoduchým a bezpečným ovládáním.

Kapacita: až 600 jednotek za hodinu

 více

 

Automatická pytlovací linka MF Universal 1000

MF Universal 1000

Automatická pytlovací linka MF Universal je stroj nejvyšší kvality pro střední a velké série balení, která se spolehlivě přizpůsobí konkrétním požadavkům na balení v každém odvětví.Modulární struktura linky umožňuje její sestavení přesně podle potřeb zákazníka.

Kapacita: až 1 000 jednotek za hodinu

 více

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net