Balicí stroje a linky

O nás

Naše vize:

Garantovat našim partnerům spolehlivost a kvalitu, našim zaměstnancům pak stabilitu a smysluplnou práci.

 

Naše poslání:

Poskytovat profesionální řešení ochrany výrobků při distribuci.

 

Společnost TART, s.r.o., je předním evropským hráčem na trhu průmyslového balení a obalů.

Společnost byla založena v roce 1991 a po dynamickém růstu se vypracovala mezi vedoucí společnosti v oboru balicích strojů, obalových materiálů a průmyslového balení. Instalací moderních technologických zařízení získala společnost dostatečné zázemí pro efektivní výrobu obalů.

Centrála společnosti TART

V současné době patří skupina TART, kterou tvoří několik výrobních závodů a obchodních společností v ČR, SR, Polsku, Rumunsku a Turecku, mezi největší výrobce obalů a obalových materiálů v regionu střední Evropy.

Divize balicích strojů

Již v roce 1994 rozšířila společnost TART, s.r.o., svou činnost také na prodej a servis balicích strojů. Později byla, kvůli zkvalitnění služeb a rostoucímu objemu zakázek, veškerá činnost spojena s balicími stroji vyčleněna do samostatné divize. Během té doby jsme našim zákazníkům dodali stovky balicích strojů a zařízení.

Centrum balicích strojů 

V současné době spolupracujeme s více než deseti prověřenými světovými výrobci balicí techniky. Naši nabídku si můžete prohlédnout v našem Centru balicích strojů v Brně. Součástí Centra je také hlavní servisní středisko a sklad strojů a náhradních dílů.

Centrum balicích strojů 

 

Další divize společnosti TART:

 

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net