Balicí stroje a linky

Balicí stroje a linky

Paskovací stroj TARTSpolečnost TART nabízí kompletní sortiment balicích strojů na různé způsoby balení. V rámci každé skupiny balicí techniky pak nabízíme stroje pro různé velikosti balených sérií od jednoduchých ručních balicích strojků až po plně automatické balicí linky. Pokud si zákazník není jistý, jaký balicí stroj je pro něj nejvhodnější, může zdarma využít konzultace s našimi odborníky.

Spolupracujeme s celou řadou předních světových výrobců jako je FILMA, Fromm, Reisopack apod. Absoulutní špičkou jsou pak balicí linky od německého výrobce BVM.

Balicí stroje (a obalové materiály) z naší nabídky Vám zajistí perfektně zabalené výrobky, které budou stoprocentně chráněné a výsledek bude i pěkný na pohled.

Společným jmenovatelem použití balicích strojů je úspora nákladů. Baličky spotřebovávají méně obalového materiálu, než je použito při ručním balení a především jejich výkon je až stonásobně větší než při ručním balení. Navíc některé způsoby balení nejsou bez balicí techniky ani možné.

 

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

 

Výhody strojního balení:

  • perfektní ochrana výrobků
  • úspora nákladů na obaly a balení
  • vysoký výkon balení
  • perfektní vzhled balených produktů

 

KATALOG BALICÍCH STROJŮ

 

Typy balicích strojů

Balicí linky

Balicí linky představují nejvýkonnější a nejsložitější balicí automaty často doplněné o dopravní tratě a manipulační systémy. Jsou určeny pro různé údruhy balení -  palet, krabic, do smrštitelných fólií, páskování, stretch hood atd.

více

Balení do smrštitelné fólie

Balení tiskovin, knih, skupinové balení, multipacky, spotřebitelské balení s důrazem na vzhled - to vše je balení do smrštitelné fólie. Smršťovací baličky zataví výrobky do fólie, kterou následně smrští pomocí teplého vzduchu v horkovzdušné komoře nebo tunelu.

více

Ovinovací stroje

Balení palet nebo objemných produktů do průtažné stretch fólie - to je účel ovinovacích strojů. Jednoduché poloautomaty, plně automatické linky, speciální ovinovačky i ovijecí roboty - to vše Vám můžeme nabídnout.

více

Pytlovací stroje

Stroje určené pro balení sypkých produktů (potraviny, chemikálie, granuláty apod). do předem připravených pytlů. Stroj připraví balenou dávku, nasype ji do obalu a ten uzavřou. Pytlovací stroje mají mnoho různých konfigurací dle baleného produktu, náročnosti na čistotu, požadované kapacity nebo použitého obalu. 

více

Paletizační stroje

Paletizační stroje automaticky skládají produkty vycházející z výrobní linky na palety. Tyto stroje mohou skládat krabice, pytle nebo jednotlivé produkty dle předem nastaveného programu. Paletizační stroje si mohou sami připravit paletu, umisťovat mezi zboží proklady a také kompletní paletu zabalit do stretch fólie.

více

Stroje na skládání krabic

Formátovací stroje vezmou klopovou krabici ze zásobníku, složí ji do prostorového tvaru a dno zajistí lepicí páskou. Jednoduché a velmi efektivní stroje s výraznou úsporou lidské práce.

více

Zalepovací stroje

Jediný účel - zalepování kartonových krabic - má tato skupina strojů. Stroje na zalepování krabic patří k balicím strojům s nejrychlejší návratností investice. Tyto stroje krabici automaticky uzavřou a zalepí a velice často jsou zakomponovány do balicích linek.

více

Páskovací stroje

Strojní aplikace vázacích pásek - to je parketa páskovaček. Zapáskování kartonové krabice, skupinové balení průmyslových produktů nebo fixaci palety zvládnou tyto stroje raz dva. Nabízíme kompletní sortiment od ručních páskovaček, přes rámové automaty až po robustní páskovací stroje pro zapojení do balicích linek.

více

Svářecí stroje

Výroba sáčků nebo pytlů z fólie nebo jejich zatavování je doménou svářecích strojů. Jde o kvalitní ruční stroje s jednoduchým ovládáním.

více

 

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 602 571 253 (Čechy).

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net