Balicí stroje a linky

Páskovací stroje

Páskovací balicí stroje mají uplatnění v široké škále aplikací, počínaje zabezpečením lepenkových (kartonových) krabic, přes různé spůsoby skupinového balení (spojení) produktů, až po náročné fixace zboží na paletě nebo podlaze.

Kdy se vyplatí uvažovat o pořízení balicího stroje na plastovou vázací pásku:

  • bezpečné uzavření kartonových krabic se zbožím (snažší manipulace a zajištění proti neoprávněnému vniknutí)
  • fixace zboží na paletě
  • fixace zboží na jiných typech podlah (většinou atypické, nadměrné nebo těžké produkty)
  • skupinové balení tiskovin (novinové balíky, stohy lepenkových přířezů, aj.)
  • skupinová balení výrobků (kde nelze použít teplem smrštitelnou fólii)
  • náhrada ocelových vázacích pásek, např. u zboží, které transportem redukuje objem (stavební materiály) – ocelové pásky se uvolňují

 

TYPY PÁSKOVACÍCH STROJŮ:

Jednotlivé typy páskovacích strojků se liší velikostí, stupněm automatizace balení i určením:

 

Základní technické provedení páskovacích balicích strojů jsme schopni modifikovat podle přání zákazníků.

Nejčastěji se na páskovacích strojích používají plastové PP (polypropylen) a PET (polyester) pásky. Prohlédněte si naši nabídku vázacích pásek.

 

Ruční páskovací strojky

Velmi rozšířený způsob páskování je právě pomocí jednoduchých, bateriových ručních páskovacích strojků s širokým uplatněním při páskování palet se zbožím a objemných produktů. Velkou výhodou ručních páskovacích strojků je jejich mobilita.

H-45L Helios

 Ruční páskovačka Helios

Ruční páskovací strojek H-45L HELIOS je určený pro páskování pomocí PP i PET pásek. Kvalitní balicí technika za příznivou cenu.

více 

FROMM P328

 Ruční páskovačka FROMM P328

Výkonný a kvalitní ruční páskovačka FROMM P328 je určena těm nejnáročnějším zákazníkům.

více 

Poloautomatické páskovací stroje

Poloautomatické páskovací stroje vyžadují různé stupně obsluhy dle konkrétního typu. Páskovací stroje z této skupiny slouží jednak k balení zboží na paletách, tak k balení tiskovin, kartonových krabic, skupinovému balení apod.

TP-202

Páskovací stroj TP-202

 

Spolehlivý, robustní stolní páskovač pro páskování krabic (např. poštovní balení), svazků tiskovin i jiných předmětů. Jednoduše ovladatelný a bez zvláštních nároků na údržbu. Vhodný pro menší a střední série balení. Nejprodávanější balicí stroj této kategorie.

více

TP-202 MH

Páskovací stroj TP-202 MH

 

Jednoduchý, mobilní poloautomatický páskovací stroj pro horizontální (vodorovné) páskování. Vhodný pro páskování zboží na paletách PP vázacími páskami. Vyrábí se se síťovým nebo bateriovým napájením.

více

TP-202 MV

Páskovací stroj TP-202 MV

 

Poloautomatické páskovačky  pro vertikální (svislé) páskování za použití PP pásek. Stroje jsou vhodné pro menší série balení.

více

TP-6000

Páskovací stroj TP-6000

 

Jednoduchý, robustní automatický (obsluha pouze vkládá a odebírá balené předměty) páskovací stroj pro široké vázací PP pásky. Vynikající z hlediska poměru cena / výkon. Nejprodávanější model mezi rámovými automaty.

více

TP-601 Tauris

Rámová páskovačka TP-601 Tauris

 

Špička mezi rámovými páskovacími stroji. Technicky dokonalý rámový páskovací automat pro široké vázací pásky splňující požadavky náročných uživatelů. Využití v provozech s vyšší kapacitou balení.

více

TP-702 Mercury

Páskovací automat TP-702 Mercury

 

Špičkový rámový páskovací stroj s parametry splňujícími nejpřísnější požadavky (spolehlivost, rychlost). Použitelný pro úzké PP vázací pásky. Využití v provozech s vyšší kapacitou balení.

více

 

Plně automatické páskovací stroje

Automaty řady Reisopack jsou robustní spolehlivé páskovací stroje vhodné pro nejnáročnější průmyslové využití. Uplatní se zejména tam, kde je požadována činnost zařízení v těžkých provozních podmínkách (prašnost, vibrace) při dlouhé životnosti zařízení a minimální náročnosti na pravidelnou údržbu.

REISOPACK 2100

Páskovací automat Reisopack 2100

 

Automatický páskovací stroj s bočním rámem (obvaděčem) pro svislé páskování palet.

více

REISOPACK 2200

Automatický páskovací stroj Reisopack 2200

 

Programovatelný robustní páskovací stroj pro svislé páskování palet s možností nestandardních (zakázkových) modifikací.

více

 RREISOPACK 2900

Automatický páskovací stroj Reisopack 2900

 

Programovatelný robustní páskovací stroj pro vodorovné páskování palet s možností nestandardních (zakázkových) modifikací.

více

Pro více informací o našich balicích strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 702 168 136 (Čechy).

 

 

  • 724 229 342 (Morava), 702 168 136 (Čechy)
  • Vinohradská 366/91, 618 00 Brno
  • stroje@tart.cz

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena

Kurzor.net