Balicí stroje a linky

Automatizace balení řeší nedostatek pracovních sil

Dlouhodobý nedostatek pracovních sil trápí většinu firem v České republice. Mnoho firem kvůli chybějícím zaměstnancům zvyšuje mzdové náklady, prodlužuje dodací termíny, odmítá zakázky a neví, jak tuto krizovou situaci řešit. Přitom řešení této situace je často jednoduché. Je jím automatizace procesů včetně balení. V mnoha případech totiž lidé vykonávají práci, kterou stroje zvládnou rychleji, lépe a hlavně levněji. U balicích strojů a linek to platí dvojnásob.

Ruční balení

 

Společnost TART nabízí komplexní sortiment automatických balicích strojů, včetně manipulačních a dopravníkových systémů, které je možné napojit přímo na konkrétní výrobní proces. Zautomatizování balicího procesu přináší nejen úsporu nákladů na balení, ale také eliminaci nákladů ušlé příležitosti. Zapojením balicích strojů a linek do procesu se uvolní lidské zdroje, které je pak možné využít při produktivní činnosti, např. ve výrobě.

Automatické balení

 

 

Společnost TART nabízí nejen dodávku balicích linek od prověřených světových výrobců balicích strojů a dalších komponentů, ale také jejich vyprojektování, montáž a zprovoznění. Samozřejmostí je také záruční i pozáruční servis a zajištění optimálních obalových materiálů.

Pro automatizované výrobní a logistické procesy nabízíme kompletní balicí linky k nejrůznějším účelům, například:

  • kompletace a balení palet,
  • fixace palet vázací páskou,
  • balení zboží do kartonových krabic, jejich formování, výplň, zalepení, případně přepáskování,
  • balení do fólie,
  • balení do pytlů či vaků,
  • balení do teplem smrštitelných fólií, včetně skupinových balení,
  • různé kombinace uvedených případů, například formování trayů, uložení zboží, příp. následná fixace traye se zbožím teplem smrštitelnou fólií.

 

Pro každého konkrétního zákazníka navrhují naši specialisté unikátní optimální konfiguraci zařízení vycházející z konkrétních potřeb a možností daného provozu. V případě potřeby i včetně dopravních tratí a manipulačních systémů, řídicích a bezpečnostních prvků. Jedná se o paletizační nebo depaletizační roboty, ukládací, stohovací, překlápěcí automaty, formovače skupin, případně také o označovací technologie (aplikátory štítku, technologie Ink-jet apod.).

Příklad úspešné automatizace

Pro více informací o našich strojích kontaktujte naše specialisty na adrese stroje@tart.cz nebo telefonicky na číslech +420 724 229 342 (Morava) a +420 602 571 253 (Čechy).

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net