Balicí stroje a linky

Obalové materiály

Společnost TART vyrábí a nabízí kompletní řadu obalů a obalových materiálů pro všechna průmyslová odvětví. Více než tisíc položek držíme pro své zákazníky skladem. Mnohým zákazníkům dodáváme také obaly přesně dle jejich potřeb.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na poptavky@tart.cz.

Kompletní nabídka obalových materiálů na www.tart.cz .

 

Nabídka obalových materiálů

Kartonáž a lepenka

Kartonáž

Vyrábíme široké spektrum obalů z vlnité lepenky - krabice, mřížky, fixace, proložky, tvarové výseky... Díky zkušeným designerům umíme nabídnout ten nejvhodnější druh obalu i materiálu.

více

Bublinková fólie

Bublinková fólie

Bublinkovou fólii BUFO barrier vyrábíme nejmodernější dostupnou technologií. Vyrábíme velké i malé bubliny, fólii různých kvalit, laminovanou, s aditivy, potištěnou, probarvenou - prostě jakoukoli.

více

Stretch fólie

Stretch fólie

Jeden z nejpoužívanějších obalů vůbec. V naší nabídce najdete extrémně pevné a přitom tenké stretch (fixační) fólie pro ruční i strojní použití, které snižují náklady na balení.

více

PE fólie

PE fólie

Vyrábíme jedno- i vícevrstvé polyetylenové fólie různých tvarů a tlouštěk. Samozřejmostí je i kompletní nabídka konfekce - pytlů, sáčků a přířezů.

více

PO fólie

PO fólie

Teplem smrštitelné fólie pro skupinové nebo spotřebitelské balení. Jsou velice pevné a výrobkům zajistí nejen skvělou ochranu, ale také perfektní vzhled.

více

Lepicí pásky

Lepicí pásky

Lepicí pásky pro ruční i strojní použití. Nabízíme různé šíře, barvy, druhy lepidel. Kobercové, zvlhčovací, zesílené, potištěné... U nás si vybere opravdu každý

více

Vázací pásky

Vázací pásky

Dodáváme vázací pásky všech materiálů - PP, PET i PES pro různé způsoby použití.

více

Polystyren

Polystyren

Vyrábíme tvarovky i standardní obaly z pěnového polystyrenu i z vlastního materiálu FLEXI POR - elastického kopolymeru EPS a PE.

více

Pěnový polyetylen

Pěnový polyetylenNabízíme pěnový polyetylen různých hustot v rolích, jako přířezy nebo standardní i nestandardní profily a tvarovky.

více

Výplně a fixace

Výplně a fixace

Vzduchové polštáře, mačkaný papír, rychlotuhnoucí pěny, ochranné membrány - výplně prázdného prostoru a fixace zboží v krabicích.

více

Dřevěné obaly

Dřevěné obaly

Vyrábíme dřevěné bedny, palety, podlahy a bednění. Vše dle požadavků zákazníka.

více

 

Katalog obalových materiálů ke stažení

 

Nabízíme balicí linky, ovinovací stroje, páskovací stroje, stroje pro balení do teplem smrštitelné fólie, svářecí stroje a zalepovací stroje. Součástí naší nabídky je i záruční a pozáruční servis balicích strojů. Jak ušetřit na balení a obalech? Balte levněji! Jsme TART.

Copyright © 2014 TART, všechna práva vyhrazena  |  Zásady používání cookies  |  Nastavení cookies  |  Zásady ochrany osobních údajů

Kurzor.net